Środa 19 czerwca
Gerwazego, Protazego, Borzysława
RADOM aktualna pogoda

Trwa Jubileuszowa edycja konkursu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy"

dm 2023-01-25 17:08:00

Trwa jubileuszowa, dwudziesta edycja Konkursu organizowanego przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów - „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Opinie na temat najlepiej funkcjonujących urzędów można zgłaszać tylko do 31 stycznia.

Celem konkursu jest propagowanie dobrych praktyk, wzrost jakości obsługi w urzędach oraz rozwijanie dobrych relacji przedsiębiorców i urzędników. W ramach konkursu przedsiębiorcy wypełniają ankietę, w której oceniają między innymi jakość obsługi w urzędach skarbowych oraz łatwość komunikacji i kompetencje pracowników.

Zachęcamy do udziału: https://uspp20edycja.webankieta.pl

Każda opinia ma znaczenia. Na zgłoszenia czekamy do dnia 31 stycznia.

Urzędy skarbowe, które zdobędą największą liczbę punktów, otrzymają tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy".

Wyróżnienia przyznane zostaną podczas uroczystości, która odbędzie się 20 kwietnia 2023 r. w Warszawie.

Cieszy mnie, że projekt, którego pomysłodawcą jest BCC spotyka się z tak pozytywnym odbiorem i że zorganizujemy konkurs już po raz dwudziesty. Naszym celem jest wybór urzędów skarbowych najbardziej przyjaznych przedsiębiorcom, a także propagowanie najwyższych standardów obsługi klienta i tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcami relacji opartych na wzajemnej życzliwości, profesjonalizmie i zaufaniu - podkreśla Jacek Goliszewski, prezes Business Centre Club.

W ubiegłorocznej 19. edycji przedstawiciele biznesu wyróżnili 60 urzędów, które mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”.

O Konkursie

Konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” to ogólnopolski projekt organizowany przez Business Centre Club od 2002 roku. Co roku przedsiębiorcy wypełniają ankietę, w której wskazują najlepiej, ich zdaniem, funkcjonujące i najbardziej przyjazne urzędy skarbowe w kraju.

Celem Konkursu jest tworzenie przyjaznej i życzliwej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, zachęcenie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków, a także wzmacnianie pozytywnego wizerunku urzędu skarbowego i jego pracowników. Ważnym elementem Konkursu jest także możliwość poznania i zrozumienia praw, obowiązków oraz uwarunkowań, które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu dostępne są na stronie internetowej Business Centre Club.

***

BCC to największa w kraju ustawowa organizacja indywidualnych pracodawców. Członkowie Klubu zatrudniają ponad 400 tys. pracowników, przychody firm to ponad 200 miliardów złotych, a siedziby rozlokowane są w 250 miastach. Na terenie Polski działają 22 loże regionalne. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne. Członkami BCC – klubu przedsiębiorców są także prawnicy, dziennikarze, naukowcy, wydawcy, lekarze, wojskowi i studenci.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych