Czwartek 30 marca
Amelii, Kwiryna, Dobromira
RADOM aktualna pogoda

GUS prowadzi statystyczne badania ankietowe

dm, UM Radom 2023-01-29 14:49:00

Główny Urząd Statystyczny od wielu lat realizuje na terenie województwa mazowieckiego badania statystyczne za pośrednictwem ankieterów Urzędu Statystycznego w Warszawie.

Statystyczne badania ankietowe mają charakter reprezentacyjny, co oznacza, że udział w nich biorą wylosowane gospodarstwa domowe lub rolne. W 2023 r. ankieterzy będą kontaktowali się telefonicznie lub osobiście z gospodarstwami domowymi, które zostały wylosowane do wzięcia udziału w danym badaniu ankietowym. Przez cały rok, co miesiąc w wylosowanych gospodarstwach domowych realizowane jest badanie budżetów gospodarstw domowych, kondycji gospodarstw domowych oraz aktywności ekonomicznej ludności. Raz na 10 lat realizowane jest też badanie budżetu czasu ludności.

W poszczególnych miesiącach realizowane są również inne badania. Kalendarium jest dostępne w załączniku.

GUS prosi o wyrozumiałość i życzliwość wobec ankieterów kontaktujących się z Państwem.

Komentarze naszych czytelników

 • YOUTUBE:PO/PSL DLA RADOMIA.

  2023-01-29 06:51:59

  A kiedy CBA PO-zamyka wicia (gwiazda filmu i ekranu) i frycia (INTERPELATOR) z PełOoo.

 • Pokora i Skromność nie równa się PiS.!!

  2023-01-29 09:22:46

  Upokorzeniem Polaków jest PiS  który wyznacza swoich do różnych rządowych spółek i innych agend. Obserwując Radom i rady społeczne niech przykładem będzie Wojciech ś.CIBOR który dodatkowo hejtuje na tym portalu pod różnymi nazwami najbardziej znany jako RADOM to PiS, YOTUBE, obrażając ludzi. Jest członkiem rady społecznej miejskiego szpitala, niech ktoś się tym zainteresuje. Wstyd dla partii rządzącej!

 • Radom nie chce PiSu

  2023-01-29 10:10:08

  Jak będziemy dłużej czekać i milczeć to takie geniusze jak Suski, Skurkiewicz, Kosztowniak, Fogiel, i inni Konstytucje na parapecie sejmowego okna napiszą i przegłosują.

 • Franek

  2023-01-29 23:27:57

  nastepna inwigilacja, po co im te informacje.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych