Piątek 29 września
Michała, Michaliny, Gabriela
RADOM aktualna pogoda

Dzień Osób z Niepełnosprawnością w ZUS

dm, ZUS 2022-09-11 13:51:00

„Praca i pasja!” – to hasło tegorocznej edycji Dnia Osób z Niepełnosprawnością. Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje to wydarzenie we wrześniu.

Każda osoba niezdolna do pracy jest niepełnosprawna, ale nie każda niepełnosprawna jest niezdolna do pracy. Osoby z niepełnosprawnością mogą być aktywne zawodowo i swobodnie funkcjonować w codziennym życiu. I właśnie z myślą o nich Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje Dzień Osób z Niepełnosprawnością.

15 września br. w godz. 10:00-14:00 w Oddziale ZUS w Radomiu, ul. Czachowskiego 21A, wejście B, na sali obsługi klienta -  będą dyżurowali eksperci z Narodowego Funduszu Zdrowia, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Tego dnia, wszyscy zainteresowani tematami otrzymania świadczeń z ubezpieczenia społecznego, pozyskiwaniem środków z PFRON-u , wyjazdu do sanatorium z ZUS i NFZ – mogą te informacje uzyskać w jednym miejscu.

Zapraszamy również na przygotowane przez nas dyżury telefoniczne, które odbędą się 19 i 26 września godz. 10:00 – 14:00. Informacje, które można uzyskać podczas dyżuru dotyczą „Rehabilitacji leczniczej w ramach prewencji wypadkowej, czyli jak wyjechać do sanatorium z ZUS” – tel. 502 008 577.

Więcej szczegółów o wydarzeniach przygotowanych przez ZUS O/Radom pod linkiem: Link do wydarzeń Oddziału ZUS w Radom: wydarzenia DON Radom.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych