Niedziela 3 grudnia
Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
RADOM aktualna pogoda

Bajkowa niedziela z Mikołajem

dm 2021-12-04 10:59:00

Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska" zaprasza wszystkie dzieci na "Bajkową niedzielę". 5 grudnia o godz. 11.00 rozpocznie się projekcja filmu pt. „Święty Mikołaj dla wszystkich”, po nim mini koncert „Fionka Dzieciom” oraz spotkanie ze św. Mikołajem.

Opis filmu: Już niedługo Gwiazdka – czas prezentów dla wszystkich dzieci. Ale co ze zwierzakami? Czy Mikołaj o nich zapomniał? A może po prostu o nich nie wie? Trzy młode zwierzaki postanawiają to zmienić i wyruszają na spotkanie z Mikołajem. Niosą ze sobą listę prezentów dla całej gromady swych przyjaciół. Jednak do Gwiazdki nie zostało już wiele czasu, a droga jest długa i pełna niebezpieczeństw. Chyba będą z tego potrójne kłopoty. Fredzia, Bello i Walker – wyrusz z nimi w podróż.

Czas trwania filmu: 65 min.

Fionka Dzieciom to mini koncert autorskich mikołajkowych piosenek animacyjnych. W programie: nauka rozdawania prezentów, zimowa rozgrzeweczka, jazda na niewidzialnym reniferku i najdłuższy łańcuch choinkowy na świecie.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie Resursy oraz na biletyna.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych