Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kolejna sprawa w trybie wyborczym. Wiceprezydent Frysztak vs. politycy PiS [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-10-17 15:27:00

Pełnomocnik wiceprezydenta Radomia Konrada Frysztaka skierował dziś - w trybie wyborczym - sprawę do sądu przeciwko Markowi Szaremu oraz Karolowi Gutkowiczowi.

Chodzi o poniedziałkową konferencję polityków PiS, o której więcej można przeczytać tutaj.

- Idę do sądu po to, aby uzyskać prawdę. Chcę przeprosin i sprostowania wszelkich kłamliwych kwestii skierowanych pod moim adresem - powiedział wiceprezydent Frysztak.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (22)

pantera
2018-10-19 10:31:00

Sąd udowodnił, że PISioki TO KŁAMCZUCHY !!!!!!!!!!!!!!!

nataliaschmidt
2018-10-19 10:30:00

kolejne przeprosiny ;) Nadal są osoby chętne na oddanie głosu partii PIS ? KOLEJNY WYROK NA NIEKORZYŚĆ PIS !

polo
2018-10-18 10:20:00

pisowskie ścierwa już otworzyły kundlowskie ryje

Rad
2018-10-17 19:30:00

Rozliczmy ,,układ radomski PO? Kopacz, Witkowski i frysztak

Rad
2018-10-17 19:30:00

Rozliczmy ,,układ radomski PO? Kopacz, Witkowski i frysztak

Q
2018-10-17 19:29:00

Witkowski rozlicz sie z70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

hmm
2018-10-17 18:16:00

a gdzie to wideo?

do zdrowy na umyśle
2018-10-17 18:16:00

To samo chciałem powiedzieć ale o KWW Witkowskiego

zdrowy na umyśle
2018-10-17 17:27:00

Chyba nikt o zdrowym umyśle nie zagłosuje na ten zakłamany PIS

fuj
2018-10-17 17:21:00

PISiory nie mają nic mądrego powiedzenia ani nie mają się czym chwalić dlatego kłamią!

Karol
2018-10-17 17:11:00

Przykrywka szczekają pisowcy by przykryc swoje udzialy w układ radomski

Elza
2018-10-17 16:53:00

A posiłki kłamać obrażać i obiecywać gruszki na wierzbie. Oto cała ich kampania. Żenada.

POP
2018-10-17 16:42:00

A towarzysze z PO nic tylko skarżyć potrafią. Robota leży, inwestycje zawalone, ale na sądy czas mają.

GP
2018-10-17 16:41:00

Nie było w historii Radomia chyba bardziej antypatycznego wiceprezydenta.

Q
2018-10-17 16:08:00

Witkowski rozlicz sie z70 milionów na lotnisko. To nie twoje prywatne pieniadze

Q