Wojciech Skurkiewicz: Sytuacja na odcinku chirurgicznym radomskiego szpitala jest dramatyczna
UM odpowiada: Tak wygląda jedzenie w miejskim szpitalu [ZDJĘCIA]
- Stawka żywieniowa w radomskim szpitalu wynosi nie 6, a 13 złotych i jest podobna do tych w innych polskich miastach. Nie można tego uznać za wykwintne jedzenie, aczkolwiek szpital ma przede wszystkim leczyć i na tym się skupiamy. Posiłek jest natomiast dostosowany do diety pacjenta. Nie możemy dać się zwariować - odpowiedział na dzisiejszą konferencję ministra Skurkiewicza, wiceprezydent Radomia Jerzy Zawodnik.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Krzyże Wolności i Solidarności będą wręczone w Radomiu pod patronatem prezydenta Nawrockiego
Czarni postawili na sprawdzonych libero. Na tej pozycji zmian w nowym sezonie nie będzie
Przez cały dzień objazdy dla autobusów 11. linii, podczas obchodów 50. rocznicy Radomskiego Czerwca ’76
Można już głosować w Budżecie Obywatelskim Radomia 2027. Do rozdania prawie 11 mln zł
Trzy kolejne ulice z asfaltem. Dziś rusza przebudowa ulicy Sandomierskiej