Piątek 26 kwietnia
Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Szósta przegrana Broni

dm 2018-10-13 19:07:00

W spotkaniu 12. kolejki III ligi Broń Radom przegrała u siebie 2:4 ze Zniczem Biała Piska. Dla podopiecznych trenera Artura Kupca to szósta porażka w sezonie 2018/2019.

Radomianie do przerwy prowadzili 2:1 i wydawało się, że kontrolują przebieg gry. Niestety, świetnie rozpoczęta druga połowa przez gości, pozwoliła rywalom wyjść na prowadzenie, które utrzymali do końca meczu, wygrywając 4:2.

W następnej kolejce radomianie zagrają na wyjeździe z ŁKS Łomża. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (20 października) o godz. 15:00.

Broń Radom - Znicz Biała Biska 2:4 (2:1)
Patryk Czarnota 19, nieznany 24 (s) - Paweł Adamiec 8, 52, Mateusz Jambrzycki 46, Patryk Gondek 73

Broń: Młodziński - Góźdź, Wojciech Kupiec, Gorczyca, Wicik, Leśniewski, Czarnota, Paterek, Więcek (77. Stefański), Imiela, Czarnecki.