Wtorek 23 kwietnia
Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Czarni przegrali w Olsztynie

dm, plusliga.pl 2018-03-18 19:00:00

W spotkaniu 26. kolejki PlusLigi siatkarze Cerradu Czarnych Radom przegrali na wyjeździe 0:3 z Indykpol AZS Olsztyn. Dla podopiecznych trenera Roberta Prygla to czternasta porażka w sezonie 2017/2018.

Losy pierwszego seta układały się różnie. Częściej na prowadzeniu znajdowali się nasi siatkarze, ich przewaga wynosiła 2-3 punkty. Było już 21:19, ale olsztynianie odrobili straty i dzięki dobrym akcjom na siatce zwyciężyli. Różnica w liczbie błędów (4-8) zadecydowała głównie o takim wyniku pierwszej partii.

W dwóch kolejnych setach lepsi już wyraźniej byli olsztynianie, którzy jeszcze walczą o miejsce w szóstce. W ich szeregach po raz kolejny wyróżnił się Jan Hadrava.