Radomiak lepszy od krakowskiej Garbarni [WIDEO]

dm 2018-02-17 15:15:00

W przedostatnim sparingu w ramach zimowych przygotowań do rundy wiosennej II ligi piłkarze Radomiaka Radom wygrali w Staszowie 3:1 z ligowym rywalem - Garbarnią Kraków. Bramki dla Zielonych zdobyli: Leândro, Jakub Wróbel oraz Damian Szuprytowski.

Zieloni zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zwłaszcza w drugiej połowie zdominowali rywala z Krakowa. Na listę strzelców wpisali się m.in. nowy gracze, tj. Jakub Wróbel i Damian Szuprytowski, którzy zimą trafili do naszego klubu.

Od 78. minuty Radomiak grał w "10". Boisko z powodu urazu musiał opuścić Szuprytowski.

W ostatnim meczu kontrolnym podopieczni trenera Cyraka zmierzą się na wyjeździe z Motorem Lublin.

Radomiak Radom - Garbarnia Kraków 3:1 (1:1)
Leândro 11, Jakub Wróbel 63, Damian Szuprytowski 68 - Krzysztof Kalemba 13

Radomiak: Hubert Gostomski (60 Artur Haluch) - Bartosz Skowron (69 Mateusz Zając), Maciej Świdzikowski, Michał Grudniewski (69 Martin Klabník), Damian Jakubik, Dariusz Brągiel (55 Patryk Winsztal), Damian Szuprytowski, Simón Colina, Matthieu Bemba (64 Chinonso Agu), Leândro (64 Kamil Cupriak), Jakub Wróbel (64 Jakub Rolinc).