Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radomska Nowoczesna: Zawsze wspieraliśmy wszelkie inicjatywy środowisk kobiecych

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-01-11 12:00:00, aktualizacja: 2018-01-11 16:07:00

Zarząd Nowoczesnej w Radomiu jednoznacznie opowiada się po stronie posłów, którzy zagłosowali za dalszym procedowaniem w Sejmie projektu ustawy Ratujmy Kobiety. - Uważamy, że każdy projekt obywatelski powinien mieć możliwość przejścia przez ścieżkę legislacyjną w polskim parlamencie i być przedmiotem dyskusji oraz debaty parlamentarzystów jako przedstawicieli wyborców - mówi Katarzyna Kalinowska, przewodnicząca Nowoczesnej w Radomiu.

- Jako struktury Nowoczesnej w Radomiu, zawsze wspieraliśmy wszelkie inicjatywy środowisk kobiecych (lokalny projekt uchwały in vitro, udział w Czarnym Proteście, zbieranie podpisów pod projektem Ratujmy Kobiety) i deklarujemy dalsze oraz pełne wsparcie dla tego typu działań - dodaje.

 

autor: dm

Wasze komentarze (24)

Paweł
2018-01-12 12:19:00

A ja uważam że nowoczesnych już nie ma. Wpadli,narobili zamieszania,wydębili kasy i paszli w pis... u.

do USTRONIE
2018-01-12 10:53:00

Słuchaj gościu ja też mieszkam na Ustroniu i nie życzę sobie, żebyś wypowiadał się w imieniu mojego osiedla. Bo mam zupełnie inne zdanie na każdy temat niż ty.

kapsel
2018-01-12 10:36:00

Żenada. Nowoczesna partia liberalna i takie żeczy, słów brak. PO tak samo. Kiedyś głosowałem na PO teraz miałem oddać głos na .N, ale to nie ma sensu. Nie ma na kogo głosować. Ani .N ani PO. Prawdopodobnie zostanę w domu, ewentualnie SLD ale Oni się prawie rozpadli i nie mają ludzi zdolnych do naprawy RP.

Karol
2018-01-12 09:25:00

Zastanawia mnie jedno? Dlaczego ten hejt wylewa się tylko na Nowoczesną? Prawdą jest , że nie głosowało 10 posłow N, ale z PO było ich ponad trzy razy więcej a trzech z PO zagłosowało nawet przeciwko. A dziś z kązdej strony słyszę , że to przez N. W mediach wczoraj tylko N i się nad nimi pastwią, a gdzie jest PO dlaczego się nie tłumaczy? Wszędzie krzyczą o upadku N a nagłosniej krzycza Ci pożyteczni idioci, którzy podobno martwią się o stan demokracji w Polsce o niezalezne sądownictwo i trójpodział władzy. Opluwajcie dalej...w nastepnych wyborach PIS uzyska większośc konstytucyjną i zrobi z Polski skrzyżowanie Białorusi z Turcją.Dlaczego? Bo jak N nie będzie to z PO jest prościej bo po 8 latach ma tyle za uszami, że wystarczy w kampanii aby ich kompromitować. Dziś z każdej strony udarzają tylko w N zarówno PIS, jak i PO nie mówiąc już o SLD czy KUKIZ. Ja trzymam kciuki za N i całą opozycję i apeluję o opamiętanie.

hahahahah
2018-01-11 22:34:00

Wszyscy dzisiaj mówią, że nowoczesna się rozpada.

Edek
2018-01-11 21:34:00

Zwijacie już ten nędzny sprzedajny kabarecik?

do @nowoczesnego
2018-01-11 20:53:00

W polityce nawet teraz nie wiedzą kim ta pani jest PS. Z nowoczesnej 10 posłów może odejść i End.

usuwajcie się sami
2018-01-11 18:30:00

Nowoczesna POrtyjka sam na siebie robi hejt.

Waldek M.
2018-01-11 17:54:00

Pani Kasiu proszę się nie poddawać a tego hejtu ponizej nie czytać tylko robić swoje. Pozdawiam

odezwa
2018-01-11 14:22:00

Szanowni redaktorzy tego forum G. W. TVN-u,Onetu i wszystkich z tej linii wydawnictw oraz wyborcy PO !!! Platforma Obywatelska nie stanowi żadnego zagrożenia dla PiS-u .Jest wręcz wymarzonym idealnym przeciwnikiem politycznym. Trudnym i grożnym rywalem może być Nowoczesna i Ugrupowanie Kukiza pod warunkiem że: Wprawdzie partia Petru zmieniła nazwę i wymieniła lidera ale nie rokuje to dobrze. Przewodnicząca tej partii nie ma charyzmy,partia tonie w długach koalicja w Warszawie z PO dyskwalifikuje ją w oczach wyborców. Nowoczesna musi stać daleko od PO z programem wyborczym dla Polek,Polaków i Polski. Zaś Ugrupowanie Kukiza przedstawi program wyborczy ,porzuci ciągotki liberalno lewicowe i nie będzie 100% opozycją wobec rządzących. Innym partiom zostanie tylko modlitwa do swoich Bogów o byt polityczny. Natomiast gdybym był strategiem PiS-u to zrobił by tak. Oczywiście wszyscy wiemy iż Sądy,Prokuratura,Policja oraz inne służby są teraz ?niezależne ? tak samo jak były ?niezależne? pod rządami PO. Należy prowadzić skrupulatne,dokładne,drobiazgowe śledztwa w sprawie afer PO a tych mamy bez liku. Następnie te z mocnymi, twardymi,niepodważalnymi dowodami zacząć ujawniać na 6 miesięcy przed wyborami i sączyć co miesiąc przynajmniej jedną ,aż do wyborów. W poprzedzający owe 6 miesięcy czasie od czasu do czasu ujawnić malutką aferkę PO ,żeby wyborca nie zapomniał łatki?liberały aferały? Ja zjadacz chleba powszedniego,który z niejednego pieca ów produkt konsumował zapewniam Was iż PO w dniu wyborów nie przekroczy 15%

Ojtam
2018-01-11 14:11:00

Jest okazja się pokazać, pomysłów swoich brak, to na doczepke ratujmy kobiety. A kobiety was proszą o ratunek? Się pani sobą zajmie, reszta kobiet sobie poradzi bez pani zaangażowania. A prezydent w Radomiu to jeszcze jest "be" czy już w porządku wg was? Na ten temat jakąś ciszą powiało. He he nie wiecie czy będzie koalicja czy nie to nie wiadomo co gadać ha ha

nowoczesny
2018-01-11 14:05:00

Za rok nikt nie będzie wiedział, że w polityce był ktoś taki jak ta pani

xerxes
2018-01-11 14:03:00

Ta pani tak jest po stronie kobiet jak jej partia. hehehe. Kompromitacja na całego

juls
2018-01-11 14:02:00

nowoczesna pokazała wczoraj w sejmie w sprawie aborcji swoje ignoranctwo a ta pani już dzisiaj naśmiewa się z kobiet

Michałów
2018-01-11 13:48:00

Pani Kasiu, szkoda Pani, bo ogólnie ma Pani bardzo fajną figurę ?

Radom
2018-01-11 13:47:00

ALE NAS TO NIE INTERESUJE.

USTRONIE
2018-01-11 13:46:00

Pani Kalinowska - niech Pani lepiej i Pani Partia przedstawi co macie do zaoferowanie nam mieszkańcom Radomia, interesują nas inwestycje w Radomiu takie jak: nowa miejsca pracy, nowe przedszkola, nowe żłobki, rozwój miasta Radomia jako drugiego co do wielkości w mazowieckim. NIE INTERESUJA NAS ***** NAS INTERESUJĄ KONKRETY.

cześć
2018-01-11 13:28:00

Oby ta partia nie dostala sie do rady miasta

Ela
2018-01-11 13:16:00

Brawo Pani Katarzyno, zawsze jest Pani po stronie kobiet. Dziękuję !

gość
2018-01-11 12:55:00

Jak widać pani Kasia przegrała, a "projekt obywatelski" na który zebrano ~200 tysięcy podpisów, przegrał z innym "projektem obywatelskim", na który zebrano ~800 tysięcy podpisów. Wydawało by się, jaka ta demokracja wredna.... Zauważyłem, że tzw. "Nowoczesna" ma dużą nadreprezentację na portalach społecznościowych i forach. Normalni ludzie patrzą np. na komentarze pod tym artykułem i myślą: Jak to jest możliwe? Wszyscy są za Nowoczesną, a wygrywa projekt przeciwny? Bo normalni ludzie mają w nosie całe to "nowoczesne" towarzystwo.

 1 2 >