Wtorek 4 października
Rozalii, Franciszka, Edwina
RADOM aktualna pogoda

Zaginiona kobieta odnaleziona w pociągu

dm, KWP 2022-09-03 14:38:00

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionej 41-latki. Kobiety szukali policjanci z Szydłowca. Kobietę odnaleziono w Skarżysku-Kamiennej.

W poniedziałek szydłowieccy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 41-letniej mieszkanki gminy Orońsko i rozpoczęli poszukiwania kobiety. Policjanci sprawdzali okolice miejsca zamieszkania wspomagani przez policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu z wykorzystaniem policyjnego drona oraz strażaków  z PSP i OSP.

Mundurowi ustalili, że kobieta może przebywać na terenie Krakowa. Taką informację oraz zdjęcie zaginionej przekazali policjantom z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, którzy sprawdzali każdą informację mogącą pomóc w odnalezieniu 41-latki.

Kiedy funkcjonariusze otrzymali informację, że zaginiona może podróżować pociągami pomiędzy Krakowem, a Radomiem, policjanci z Szydłowca wspólnie z policjantami ze Skarżyska-Kamiennej pojechali na dworzec PKP i sprawdzali każdy przejeżdżający pociąg, gdzie mogła znajdować się zaginiona kobieta.

W jednym z pociągów policjanci odnaleźli 41-latkę. Kobieta nie potrzebowała pomocy medycznej i została przekazana rodzinie.

Komentarze naszych czytelników

  • Bylo o psie.

    2022-09-03 14:44:53

    Teraz o kobiecie co koleją jeździła.

    Tylko kto za to zapłaci?

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych