Czwartek 18 sierpnia
Heleny, Bronisława, Ilony
RADOM aktualna pogoda

Wspólne kontrole z KAS

dm, gitd.gov.pl 2022-08-01 10:51:00

Kilkanaście ciężarówek skontrolowali inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie wspólnych działań z funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej. Kontrole, w trakcie których sprawdzano czy kierowcy i przewoźnicy stosują się do przepisów transportowych i celno-skarbowych, prowadzono na autostradzie A2. Funkcjonariusze nie stwierdzili nieprawidłowości.

Kilkanaście kontroli drogowych pojazdów ciężarowych przeprowadzili na A2 na węźle Wiskitki inspektorzy ITD z Radomia działający wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej. W trakcie każdej kontroli sprawdzano, czy przestrzegane są przepisy dotyczące transportu drogowego, czasu pracy kierowcy, stanu technicznego pojazdów, ale i obowiązków przewoźników oraz kierowców w zakresie spełnienia warunków celno-skarbowych. Wspólne działania prowadzone z KAS będą kontynuowane.  

Działania te umożliwiają nie tylko przeprowadzenie wieloaspektowych kontroli, aby również wymianę wiedzy i doświadczeń między funkcjonariuszami ITD i KAS. 

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych