Sobota 2 lipca
Jagody, Urbana, Martyniana
RADOM aktualna pogoda

Warsztaty fotograficzne w MOW w Wierzbicy

dm, radompowiat.pl 2021-12-06 12:00:00

W rolę modelek wcieliły się wychowanki ośrodka w Wierzbicy: Dominika, Anna, Sandra i Paulina. Warsztaty miały na celu przedstawienie artystycznej duszy dziewczyn. W trakcie warsztatów uczennice miały możliwość rozładowania swoich negatywnych emocji w artystycznej formie.

Tytuł zajęć nawiązywał do problemów dziewcząt, które trafiły do ośrodka z różnych powodów. Podczas warsztatów dziewczęta były bardzo kreatywne i zadowolone, że mają możliwość pozowania. Świetnie współpracowały ze sobą i z fotografami. Widać było po nich pozytywne emocje i radość.

– Zaangażowanie w wydarzenie artystyczne pomogło rozładować wewnętrzne napięcia. Trzeba promować inicjatywy, które wpływają pozytywnie na samoocenę młodzieży – przekazują wychowawcy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wierzbicy, placówki resocjalizacyjnej dla dziewcząt, prowadzonej przez Powiat Radomski.

Organizatorką warsztatów była Beata Tarka, nauczycielka wychowania fizycznego w MOW. Sesja zdjęciowa została wykonana przez pasjonatów fotografii z Szydłowca: Ewelinę Duszę, Katarzynę Trzeciak i Krzysztofa Ryszewskiego.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych