Czwartek 18 sierpnia
Heleny, Bronisława, Ilony
RADOM aktualna pogoda

Szczęśliwy finał poszukiwań starszego mężczyzny

dm, KWP 2021-08-20 09:10:00

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 65-latka, który wczesnym rankiem wyszedł z domu i nie powrócił. O zaginięciu mężczyzny rodzina powiadomiła służby tego samego dnia. W ciągu czterech godzin od zgłoszenia mężczyznę odnaleźli policjanci Wydziału Prewencji szydłowieckiej policji. W działania zaangażowani byli policjanci oraz strażacy.

Szydłowieccy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 65-letniego mieszkańca gminy Chlewiska. Komendant Powiatowy Policji w Szydłowcu ogłosił alarm dla jednostki i rozpoczęto poszukiwania na terenie miejscowości, w której mieszka mężczyzna oraz okolicznych lasów. W działaniach uczestniczył także przewodnik z psem tropiącym.

Dzięki zakrojonej na szeroką skalę akcji poszukiwawczej, mężczyzna został odnaleziony w lesie już po 4 godzinach od zgłoszenia. Mężczyzna znajdował się w lesie, na szczęście nie potrzebował pomocy medycznej i został przekazany rodzinie. W działania zaangażowani byli szydłowieccy policjanci oraz strażacy PSP i OSP.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych