Wtorek 27 września
Damiana, Amadeusza, Mirabelli
RADOM aktualna pogoda

Skuteczna grupa ''Speed'' - ujawniono ponad 1100 wykroczeń

dm, KWP 2022-09-21 17:13:00

W ubiegłym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy Speed ujawnili dokładnie 1154 wykroczenia na drogach naszego garnizonu. 939 z nich dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Stróże prawa nałożyli 1014 mandatów, a w 19 przypadkach skierowali do sądów wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń. Mundurowi zatrzymali 17 praw jazdy oraz 50 dowodów rejestracyjnych.

Stróże prawa codziennie wyruszają na drogi województwa mazowieckiego, by przeciwdziałać niebezpiecznym zachowaniom. O tym, że mieli "ręce pełne roboty", najlepiej świadczy liczba skontrolowanych pojazdów, co zwykle jest następstwem naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących.

W minionym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED ujawnili 1154 wykroczenia na drogach naszego województwa. 939 z nich dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości, w tym 17 kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Stróże prawa nałożyli 1014 mandatów, a w 19 przypadkach skierowali do sądów wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń. Mundurowi zatrzymali 17 praw jazdy oraz 50 dowodów rejestracyjnych, 8 pijanych kierowców i 1, który kierował pomimo orzeczonego zakazu.

Komentarze naszych czytelników

  • driver

    2022-09-24 19:01:12

    Jechałem przepisowo od Puław do Lublina przepisowo 120 km/h, syn z nudów liczył wyprzedające mnie auta, naliczył do samego Lublina 76. Dziękuję za uwagę.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych