Czwartek 30 czerwca
Emilii, Lucyny, Marcjala
RADOM aktualna pogoda

Pracownica banku okradała klientów

dm, KWP 2022-04-14 09:18:00

Aktem oskarżenia zakończyło się dochodzenie przeciwko byłej już pracownicy jednego z banków z terenu powiatu zwoleńskiego. Kobieta podejrzewana jest o kradzież ponad 50 tys. zł z kont klientów banku. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Z materiałów zebranych przez zwoleńskich policjantów wynika, że 43-letnia pracownica banku kradła pieniądze  zgromadzone na rachunkach klientów banku. Kobieta od sierpnia 2019 roku do października 2020 roku wypłacała z kont różne kwoty pieniędzy. Pracownica wpadła, kiedy jeden z klientów zorientował się, że nie zgadza się saldo na rachunku. Bank podjął czynności sprawdzające pracownicę i zawiadomił zwoleńską prokuraturę.

W Komendzie Powiatowej Policji w Zwoleniu przyjęto zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Zgromadzone materiały pozwoliły na przedstawienie kobiecie 26 zarzutów kradzieży. 43-latka odmówiła złożenia wyjaśnień. Sprawą zajmie się sąd. Za kradzież podejrzanej grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Na poczet kar policjanci zabezpieczyli mienie byłej już kasjerki.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych