Sobota 21 maja
Kryspina, Wiktora, Jana
RADOM aktualna pogoda

Potrącenie na pasach! Zginął mężczyzna

dm, KWP 2022-04-26 17:34:00

Nie żyje 47-letni mężczyzna, który został potrącony na przejściu dla pieszych w podradomskich Trablicach.

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek wieczorem przy ul. Wierzbickiej w Trablicach (gmina Kowala). Na oznakowanym przejściu dla pieszych samochód osobowy, którym kierowała 58-latka, potrącił 47-letniego mężczyznę.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 47-letni mieszkaniec powiatu radomskiego został potrącony na oznakowanym przejściu dla pieszych przez 58-letnią kierującą pojazdem marki seat. W wyniku tego zdarzenia pieszy stracił przytomność i został przewieziony do szpitala. Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej, mężczyzna zmarł. Kierująca seatem została poddana badaniu na obecność alkoholu - jak się okazało, kobieta była trzeźwa. Została od niej pobrana również krew do badań na zawartość środków odurzających - mówi st. sierż. Kamil Warda z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Policja ustala teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze naszych czytelników

 • RADOM to PIS.

  2022-04-26 18:30:38

  ZAORAĆ PRYWATNE ,,LOTNISKO,, sTRUZIKA (książę Mazowsza-wielki łeb) z Płocka.Niejaki POdlin-srodlin,utrzymywane za Mazowieckie (RADOMSKIE) pieniądze.

 • prokurator społeczny

  2022-04-26 21:15:36

  Panie Ludwińska i Rusek pilnujcie sprawy radnego Kotwickiego. Recydywista który miał dwa razy zabrane prawo jazdy za nadmierną prędkość ma mieć warunkowo umorzone postępowanie w sprawie gdzie nieomal nie zabił dzieci prawidłowo przechodzących przez oznakowane przejście dla pieszych. Warto również sprawdzić czy radny kiedy zabrano mu prawo jazdy za przekraczanie prędkości jeździł dalej do pracy w Kozienicach samochodem służbowym czy też miał wykupiony bilet na autobus do Kozienic? 

 • Drogówka

  2022-04-26 23:02:43

  Kolejny kierowca z partii PiS szaleje.

 • suweren

  2022-04-27 05:53:04

  PiSowskiemu radnemu Kotwickiemu włos z głowy nie spadnie za rozjechanie dziewczynki na przejściu dla pieszych w warunkach recydywy. Zakład ?!

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych