Czwartek 30 czerwca
Emilii, Lucyny, Marcjala
RADOM aktualna pogoda

Poszukiwany 6 listami gończymi zatrzymany przez policjantów

dm, KWP 2022-04-15 08:24:00

W ręce policjantów wydziału kryminalnego grójeckiej komendy wpadł poszukiwany 6 listami gończymi 40-letni mężczyzna, który od kilku lat ukrywał się przed odpowiedzialnością karną w związku z popełnionymi przestępstwami, w tym spowodowaniem dwóch wypadków drogowych pod wpływem alkoholu. Teraz najbliższe 4 lata spędzi za kratami.

Do funkcjonariuszy zajmujących się poszukiwaniami z grójeckiej komendy wpłynęło 6 listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Grójcu w celu zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego lub aresztu śledczego 40-letniego mieszkańca Grójca.

Jak wynikało z treści przekazanych funkcjonariuszom listów gończych, mężczyzna nie stawiał się  do aresztu śledczego celem odbycia kary łącznie blisko 4 lat pozbawienia wolności m. in. za uchylanie się od płacenia alimentów i spowodowanie dwóch wypadków drogowych pod wpływem alkoholu. Policjanci przez cały czas sprawdzali wszelkie informacje dotyczące miejsca jego pobytu.

Kryminalni uzyskali informację, że poszukiwany mężczyzna może przebywać na terenie Warszawy. Natychmiast przystąpili do działania. W piątek poszukiwany został zatrzymany. Zupełnie zaskoczony widokiem funkcjonariuszy oddał się w ich ręce. Teraz najbliższe lata spędzi w areszcie śledczym.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych