Poniedziałek 4 lipca
Malwiny, Izabeli, Aureliana
RADOM aktualna pogoda

Policyjny dron w akcji. Kierowcy lekceważą znak ''STOP''

dm, KWP 2022-01-19 15:05:00

We wtorek policjanci wydziału ruchu drogowego z Lipska, wspólnie z mundurowymi z mazowieckiej drogówki, przeprowadzili działania mające na celu przeciwdziałanie wypadkom. Funkcjonariusze w działaniach wykorzystali drona, który z powietrza rejestrował zachowanie kierowców.

Mundurowi kontrolowali skrzyżowanie drogi wojewódzkiej nr 747 i drogi powiatowej nr 3536, gdzie w ostatnich miesiącach doszło do kilku wypadków, w których śmierć poniosło 2 osoby i 2 zostały ranne. W tym miejscu kierowcy często nie stosują się do znaków. Tylko wczoraj w ciągu godziny funkcjonariusze odnotowali tam 17 wykroczeń, z czego 15 z nich dotyczyło kierowców, którzy nie stosowali się do znaku STOP.

Przypominamy, że zgodnie z taryfikatorem za niezastosowanie się do znaku B20 grozi mandat w kwocie od 300 zł oraz 2 punkty karne.

WIDEO - TUTAJ.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych