Piątek 12 sierpnia
Klary, Lecha, Hilarii
RADOM aktualna pogoda

''Na drodze leży duże zwierzę, prawdopodobnie niedźwiedź''

dm, KWP 2021-08-15 10:40:00

Jedno z ostatnich zgłoszeń, jakie otrzymał grójecki oficer dyżurny przekazane przez WCPR, brzmiało: "Na pasie w kierunku Mszczonowa leży duże zwierzę, według zgłaszającego prawdopodobnie niedźwiedź...".

Zwierzę miało leżeć w nocy na drodze krajowej nr 50 i zagrażać bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Na miejsce, do miejscowości Witalówka dyżurny grójeckiej komendy skierował patrol policji. Policjanci jadący na miejsce, zastanawiali się, czy na terenie powiatu grójeckiego kiedykolwiek w ogóle przebywały niedźwiedzie.

Mundurowi na miejscu zastali dużego pluszowego misia leżącego na jezdni. Był lekko ranny, jego futerko w dwóch miejscach było rozerwane. Jednak metka przy uchu świadczy o tym, że misiek jest nowy. Policjanci zaopiekowali się pluszakiem, zabrali do komendy, gdzie policjantka zajmująca się problematyką nieletnich zaszyła rany.

Teraz policjanci szukają jego właściciela bądź właścicielki. Dla ułatwienia załączamy zdjęcie. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 47 7027228 lub 47 7026200.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych