Wtorek 4 października
Rozalii, Franciszka, Edwina
RADOM aktualna pogoda

MZDiK. Tymczasowe wycofanie linii 26 z Myśliszewic

dm, MZDiK 2022-09-09 08:47:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zamknięciem drogi do Myśliszewic na czas dożynek, w dniu 10 września 2022 roku (sobota) w godzinach około 11:00-23:00 autobusy linii 26 nie będą dojeżdżać do pętli Myśliszewice. Wszystkie kursy będą wykonywane do Jedlni-Letniska.

W gminie Jedlnia-Letnisko odbędą się dożynki powiatowo-gminne. Z tego powodu odcinek drogi między skrzyżowaniem obok kościoła w Groszowicach a pętlą przed szkołą w Myśliszewicach zostanie w godzinach około 11:00-23:00 zamknięty dla ruchu kołowego i przeznaczony jedynie dla uczestników uroczystości.

Niezależnie od wariantu trasy wskazanego w rozkładach jazdy wszystkie kursy linii 26 będą wówczas realizowane do pętli Jedlnia-Letnisko / Dworzec PKP, czyli trasą podstawową przez Antoniówkę, Wrzosów i Siczki. Odjazdy z tej pętli będą wykonywane cztery minuty wcześniej w porównaniu z rozkładowymi odjazdami zaplanowanymi z Myśliszewic. Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków: Antoniówka I 02 (w kierunku Myśliszewic), Antoniówka / PKP 01 i 02 (w obu kierunkach), Groszowice / Kościół 01 i 02 (w obu kierunkach), Myśliszewice 01 (pętla).

Uwaga! Ze względu na krótki okres obowiązywania tych korekt nie będą one uwzględnione w Systemie Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (na wyświetlaczach autobusów podczas kursów, które powinny być wykonywane trasą wariantową, będzie pokazywany kierunek Myśliszewice, lecz z dopiskiem „zmiana trasy”).

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych