Poniedziałek 4 lipca
Malwiny, Izabeli, Aureliana
RADOM aktualna pogoda

Młody mężczyzna zatrzymany za narkotyki

dm, KWP 2022-02-03 09:57:00

Wareccy policjanci ustalili kolejną osobę, która może posiadać narkotyki. Zatrzymali 19-letniego mieszkańca, który w miejscu zamieszkania posiadał środki odurzające. Za posiadanie narkotyków grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Warce na podstawie pracy operacyjnej zatrzymali młodego mężczyznę, u którego w miejscu zamieszkania - podczas przeszukania - ujawnili środki zabronione. Mężczyzna to 19-letni mieszkaniec Warki.

Kryminalni zabezpieczyli środki odurzające w postaci marihuany oraz biały proszek zweryfikowany jako amfetamina. Zatrzymany usłyszał już zarzut. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Zgodnie z przepisami, za posiadanie środków odurzających grozi mu teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych