Wtorek 29 listopada
Błażeja, Saturnina, Fryderyka
RADOM aktualna pogoda

Mazowsze. Wiadomości z regionu

dm, mazovia.pl 2022-11-09 16:21:00

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy m.in. o 12 mln zł na program in vitro z budżetu Mazowsza, nowym Multidyscyplinarnym Centrum Badawczym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, dofinansowaniu 41 zabytków w Warszawie i okolicach, karetce dla Nowodworskiego Centrum Medycznego i wsparciu Ośrodka Terapii Uzależnień w Radomiu.

Komentarze naszych czytelników

  • RADOM to PIS +++++

    2022-11-09 11:21:49

    Czy sTRUZIK (książę Mazowsza-wielki łeb) z Płocka już siedzi,za JEGO PRYWATNE ,,lotnisko,, w POdlinie.Z którego lata jedna linia lotnicza.I które jest studnią bez dna.

  • RADOM to PIS +++++

    2022-11-09 11:21:59

    Czy sTRUZIK (książę Mazowsza-wielki łeb) z Płocka już siedzi,za JEGO PRYWATNE ,,lotnisko,, w POdlinie.Z którego lata jedna linia lotnicza.I które jest studnią bez dna

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych