Czwartek 18 sierpnia
Heleny, Bronisława, Ilony
RADOM aktualna pogoda

Kierowca z narkotykami, a pasażer poszukiwany

dm, KMP Radom 2021-08-18 12:44:00

Policjanci z Komisariatu Policji w Pionkach zatrzymali do kontroli pojazd, w którym jechało dwóch mężczyzn. Kierowca trafił do aresztu za posiadanie znacznych ilości narkotyków, a pasażer był poszukiwany w celu odbycia zaległej kary pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze na terenie Pionek zatrzymali do kontroli pojazd marki honda, w którym oprócz kierowcy był jeszcze pasażer. Autem kierował 28-latek, który posiadał narkotyki. Policjanci znaleźli przy nim amfetaminę i marihuanę. Natomiast po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 26-letni pasażer tego auta jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Kozienicach.

- Został przewieziony do aresztu śledczego w celu odbycia roku pozbawienia wolności. 28-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i we wtorek sąd zadecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztu na czas 3 miesięcy - mówi Justyna Leszczyńska z radomskiej komendy.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych