Czwartek 30 czerwca
Emilii, Lucyny, Marcjala
RADOM aktualna pogoda

Chciała odebrać sobie życie. Relacjonowała to w internecie

dm, KWP 2022-02-16 12:00:00

Zaniepokojony widz obserwując w internecie relację kobiety, która chciała targnąć się na własne życie poinformował anonimowo służby, które natychmiast przystąpiły do działania. Policjanci ustalili miejsce pobytu kobiety, która w porę przewieziona została do szpitala.

W minionym tygodniu Wojewódzkie Centrum Powiadamiana Ratunkowego otrzymało sms-a z linkiem do komunikatora społecznego i informacją, że kobieta próbuje odebrać sobie życie, co relacjonuje na serwisie społecznościowym. Ta informacja trafiła do Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, gdzie policjanci ze stanowiska kierowania wspólnie z policjantami z Wydziału dw. z Cyberprzestępczością ustalili, gdzie przebywa kobieta prowadząca relację. Powiadomili o tym policjantów z woj. podlaskiego, którzy pojechali do jej domu.

Na miejscu okazało się, że młoda kobieta zażyła duże ilości leków i konieczne było natychmiastowe udzielenie pomocy medycznej. Na szczęście w porę trafiła do szpitala. Dzięki szybkim i sprawnym działaniom policjantów, ale przede wszystkich dzięki czujności i właściwej reakcji anonimowej osoby zaniepokojonej, tym, co zauważyła w sieci, uratowano młodą osobę.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych