Poniedziałek 4 lipca
Malwiny, Izabeli, Aureliana
RADOM aktualna pogoda

Areszt za posiadanie narkotyków

dm, KWP 2021-12-20 15:22:00

Policjanci z komisariatu w Grabowie nad Pilicą zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Postanowieniem sądu mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi z Komisariatu Policji w Grabowie nad Pilicą, pełniąc nocą służbę w rejonie skweru miejskiego, podjęli interwencję wobec trzech mężczyzn. Po chwili jeden z mężczyzn zaczął robić się nerwowy. Policjanci znaleźli u niego narkotyki. Zabezpieczyli u 29-latka amfetaminę i marihuanę. Z zabezpieczonej substancji można by wytworzyć ponad 400 działek handlowych narkotyków. Czarnorynkowa wartość narkotyków, to nawet kilka tysięcy złotych.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Sąd Rejonowy w Kozienicach na wniosek prokuratury zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za posiadanie narkotyków zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych