Czwartek 30 czerwca
Emilii, Lucyny, Marcjala
RADOM aktualna pogoda

140 km/h w obszarze zabudowanym. 2500 zł i 10 punktów karnych dla mężczyzny

dm, KWP 2022-02-01 16:16:00

Jedną z głównych przyczyn, która prowadzi do zdarzeń drogowych jest przekraczanie dopuszczalnej prędkości. Dlatego wobec kierujących, którzy lekceważą te ograniczenia nie ma taryfy ulgowej. Wczoraj w Goszczynie w powiecie grójeckim, kierujący oplem poruszał się z prędkością 140 km/h. Zgodnie z obowiązującym taryfikatorem na 22-latka policjanci z Grupy SPEED nałożyli mandat w wysokości 2500 złotych.

Wczoraj w Goszczynie kolejny kierujący przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym, zatrzymali go funkcjonariusze ruchu drogowego wchodzący w skład mazowieckiej grupy SPEED. 22-latek pędził aż 140 km/h, w miejscu gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Mężczyzna w związku z popełnionym wykroczeniem oraz obowiązującym taryfikatorem otrzymał mandat karny w wysokości 2500 złotych i 10 punktów karnych. Dodatkowo zostało mu zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące.

Przez cały czas apelujemy o bezpieczną jazdę, zgodną z przepisami ruchu drogowego. Nadal na drogach pojawiają się osoby, które łamiąc przepisy ruchu drogowego lekceważą bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego.

KWP

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych