Wtorek 4 października
Rozalii, Franciszka, Edwina
RADOM aktualna pogoda

Zmiany przystankowe na Okulickiego

dm, MZDiK 2022-09-20 16:29:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z pracami drogowymi (inwestycja Wodociągów Miejskich), w dniu 21 września 2022 roku (środa) będą wprowadzane zmiany przystankowe na ulicy Okulickiego. Będą one dotyczyły przystanku Okulickiego / Polna 03 (w stronę ronda).

Ze względu na układanie nowej nawierzchni na odcinku pomiędzy ulicami Polną a Chłodną zmiany zostaną podzielone na trzy etapy, uzależnione od obowiązującej organizacji ruchu kołowego na wspomnianym fragmencie ulicy Okulickiego. Etap 1: do około godziny 8:00 przystanek będzie wciąż funkcjonował w tymczasowej lokalizacji (przed wejściem do budynku biurowo-usługowego przy ulicy Okulickiego 39, czyli około 50 metrów za stałą lokalizacją); etap 2: w godzinach około 8:00-15:00 przystanek będzie nieczynny (ruch pojazdów w kierunku centrum miasta będzie wtedy odbywał się północną połową jezdni, a po stronie południowej będzie układany asfalt); etap 3: od około godziny 15:00 przystanek będzie funkcjonował w stałej lokalizacji (w zatoce za skrzyżowaniem z ulicą Polną, przy biletomacie).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulicy lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Inwestorem prac trwających na odcinku ulicy Okulickiego jest spółka Wodociągi Miejskie w Radomiu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych