Sobota 21 maja
Kryspina, Wiktora, Jana
RADOM aktualna pogoda

Zmiana przystankowa przy dworcu PKS

dm, MZDiK 2022-05-07 16:07:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z planowanymi robotami, od dnia 9 maja 2022 roku (poniedziałek) od około godziny 9:00 do odwołania zmieni się sposób obsługi przez autobusy przystanku Beliny-Prażmowskiego / Dw. PKS 01 (w stronę Dworca Głównego PKP).

Ze względu na roboty związane z budową drogi dla rowerów oraz przebudową chodnika po północnej stronie odcinka ulicy Beliny-Prażmowskiego, pojazdy będą tymczasowo zatrzymywały się w tym rejonie w następujących lokalizacjach: autobusy komunikacji miejskiej linii 2, 6, 13, 18 i N1 będą stawać na pasie ruchu, przy tymczasowym słupku zlokalizowanym w zatoce (jego lokalizacja będzie zmienna w zależności od postępu prac - raz bliżej końca, raz bliżej początku zatoki); autobusy linii komercyjnych będą stawać na przystanku Beliny-Prażmowskiego / Dw. PKS 04 (po przeciwnej stronie ulicy!) ze względu na konieczność postojów związanych ze sprzedażą biletów wsiadającym pasażerom.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulicy lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Komentarze naszych czytelników

 • ren

  2022-05-07 19:48:02

  Witkowski likwiduje ulice w mieście. Będą tylko ścieżki rowerowe

 • lucjan.

  2022-05-07 20:28:26

  fRYSZTAK (INTERPELATOR-Z METRA CIĘTY) KOCHAM CIĘ.

 • RADOM to PIS.

  2022-05-07 22:06:15

  PO-dożynać ZD-radzieckie PrOstytutki i na wojnę na Ukrainę.Zamiast Ukraińców.Miejsce KOnfidentów jest na wojnie.To KOmusze.ÓWNO nie warte splunięcia.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych