Sobota 2 lipca
Jagody, Urbana, Martyniana
RADOM aktualna pogoda

Zamknięty przejazd kolejowy. Będzie objazd

dm, MZDiK 2022-06-12 13:00:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zamknięciem przejazdu kolejowego w Trablicach, w dniach od 13 do 15 czerwca 2022 roku (od poniedziałku do środy włącznie) będzie wyznaczony w tym rejonie objazd, przebiegający częściowo drogami na terenie Radomia.

Przejazd kolejowy w Trablicach znajduje się poza granicami miasta. Na tym odcinku trasa wojewódzka nr 744 nie jest zarządzana przez Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu. Objazd zamkniętego przejazdu będzie jednak w obu kierunkach poprowadzony częściowo przez miasto, więc MZDiK informuje o jego przebiegu.

Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe zapowiedziała remont przejazdu przez tory w Trablicach od godziny 1:00 w dniu 13 czerwca do godziny 23:50 w dniu 15 czerwca. W tym okresie będzie obowiązywał objazd - w obydwu kierunkach od ronda Jerza (na skrzyżowaniu ulic Wierzbickiej i Walentynowicz) przez ulice Walentynowicz i Lipskiego w Radomiu (obwodnica południowa) oraz przez miejscowości Kosów, Kowala-Kolonia, Kowala-Stępocina (ulicami Radomską, Jana Pawła II) i Parznice (do ronda na ulicy Wierzbickiej, u zbiegu dróg wojewódzkich nr 733 i 744).

MZDiK apeluje o stosowanie się do zmienionego oznakowania w tym rejonie.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych