Czwartek 18 sierpnia
Heleny, Bronisława, Ilony
RADOM aktualna pogoda

Wieczorny przejazd rolkarzy przez miasto

dm, MZDiK 2022-07-29 10:28:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku ze zgromadzeniem pod nazwą Nightskating (przejazd grupy rolkarzy), w dniu 29 lipca 2022 roku (piątek) w godzinach około 20:00-22:00 są możliwe tymczasowe utrudnienia w ruchu kołowym i w komunikacji miejskiej.

Przejazd grupy rolkarzy (według zapowiedzi organizatorów będzie to maksymalnie 150 osób) zacznie się na placu Jagiellońskim (przy budynku teatru). Następnie uczestnicy przejadą pod nadzorem policji i Straży Miejskiej ulicami Kelles-Krauza, Niedziałkowskiego, Żeromskiego, Słowackiego, 25 Czerwca, Waryńskiego, Traugutta, Narutowicza, Kościuszki, Planty, Traugutta, Beliny-Prażmowskiego, trasą N-S, Żeromskiego (jezdnią obok wiaduktu i przez wiadukt), Lubelską, Kochanowskiego, Odrodzenia, Długojowską, Ogrodniczą, Słowackiego, aleją Grzecznarowskiego, Jana Pawła II, Pallotyńską, Młodzianowską, Mariacką, Limanowskiego, Mireckiego, Wernera, Kelles-Krauza, Struga, Żwirki i Wigury, 11 Listopada, Warszawską, Kusocińskiego, Chrobrego, Pileckiego i Kelles-Krauza - ponownie na plac Jagielloński (przy budynku teatru), gdzie zostało zaplanowane zakończenie zgromadzenia.

Przejazd może spowodować tymczasowe utrudnienia w ruchu kołowym (uczestnicy będą zajmować maksymalnie dwa pasy ruchu w jednym kierunku) i kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich na wszystkich liniach.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu kolumny, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem lub - w miarę możliwości - o omijanie tego rejonu miasta. Organizatorzy cyklicznego zgromadzenia pod nazwą Nightskating dysponują poza tym dobrze zorganizowaną własną służbą porządkową w odblaskowych kamizelkach.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych