Czwartek 7 lipca
Estery, Metodego, Kiry
RADOM aktualna pogoda

Wiec poparcia dla Ukrainy w Radomiu [ZDJĘCIA]

dm, UM Radom 2022-02-28 09:10:00

Na Placu Corazziego zgromadziło się wielu radomian, by wyrazić swoje wsparcie dla wschodniego sąsiada, który został w brutalny sposób zaatakowany przez reżim Putina. Nasze miasto wykazało swoją solidarność z Ukrainą i protest przeciwko agresji Rosji.

Foto: UM Radom

- Radom i radomianie nigdy nie odmówili i nigdy nie odmówią pomocy potrzebującym! Tak jest i tym razem. Pomożemy na wszelkie możliwe sposoby narodowi ukraińskiemu. Zarówno uciekającym ze swojej ojczyzny przed wojną, ale także bohaterskim żołnierzom, walczącym z najeźdźcą, poprzez chociażby zbiórkę najpilniejszych leków i opatrunków. Jestem dumny z naszego miasta i jego mieszkańców, którzy aktywnie włączają się w pomoc Ukrainie. Nie ma naszej zgody na brutalny atak na niepodległy naród - mówił prezydent Radosław Witkowski.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych