Sobota 2 lipca
Jagody, Urbana, Martyniana
RADOM aktualna pogoda

Uwaga! Zamknięcie odcinka ulicy w centrum miasta

dm, MZDiK 2022-06-17 10:23:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z koncertem na placu Jagiellońskim, w dniach od 17 czerwca 2022 roku (piątek) od godziny 0:10 do 18 czerwca 2022 roku (sobota) do godziny 6:00 zostanie zamknięta ulica Kelles-Krauza pomiędzy Struga a Pileckiego.

Fragment ulicy Kelles-Krauza przebiegający przez plac Jagielloński oraz wzdłuż budynku teatru będzie nieprzejezdny z powodu konieczności zlokalizowania na nim infrastruktury towarzyszącej koncertowi: konstrukcji nośnej pod telebim i toalet, a także punktów gastronomicznych oraz punktu zbiórki służb w przypadku wystąpienia zagrożenia. Jest to związane z koncertem organizowanym na placu Jagiellońskim (przy teatrze) w ramach imprezy pod nazwą FreeRadom Festiwal.

Zalecane objazdy w kierunku wschodnim będą przebiegały przez ulice Kelles-Krauza, Struga, Pileckiego i Kelles-Krauza, natomiast w kierunku zachodnim przez ulice Kelles-Krauza, Staszica, Kilińskiego i Focha - do placu Jagiellońskiego.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca imprezy oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania dróg bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez organizatorów.

Komentarze naszych czytelników

  • RADOM to PIS.

    2022-06-17 15:14:49

    POwiatowe ,,koncerty,, POwiatowa ,,rozrywka,, dla POspólstwa.Igrzyska zamiast chleba.

  • RADOM to PIS+++++

    2022-06-19 12:41:42

    A kiedy zamknięcie tej POwiatowej BANDY POwiatowych POlityków.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych