Sobota 2 lipca
Jagody, Urbana, Martyniana
RADOM aktualna pogoda

Utrudnienia w ruchu na ulicy Wolność

dm, MZDiK 2022-03-08 11:40:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przebudową ulicy Wolność pomiędzy ulicami Reja a Wernera, od dnia 8 marca 2022 roku (wtorek) do odwołania będą tam występowały utrudnienia w ruchu kołowym. W kolejnych etapach zadania ulica będzie też zamykana.

Roboty rozpoczną się od odcinka pomiędzy ulicami Wernera a Warzywną. Stopniowo będą one obejmowały następne fragmenty jezdni w kierunku ulicy Reja. Początkowo będą prowadzone bez wstrzymywania ruchu kołowego, lecz później ulica będzie musiała zostać tymczasowo zamknięta. Objazdy będą wtedy możliwe w obu kierunkach przez ulice Reja, Mireckiego i Wernera bądź Reja, Malczewskiego i Wernera (ruch lokalny będzie także możliwy ulicą Tybla do Grochowej i Warzywnej). Dojazd do posesji przy zamkniętym odcinku będzie dopuszczony warunkowo.

Tymczasowe utrudnienia w przemieszczaniu się podczas planowanej przebudowy chodników po obu stronach jezdni będą tam dotyczyły również pieszych.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic albo do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych