Wtorek 4 października
Rozalii, Franciszka, Edwina
RADOM aktualna pogoda

Tymczasowe zmiany na placu Dworcowym

dm, MZDiK 2022-09-08 16:04:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z remontem nawierzchni jezdni, od dnia 9 września 2022 roku (piątek) od 19:00 do dnia 10 września 2022 roku (sobota) do 6:00 będzie nieczynny przystanek Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy 01 (w sąsiedztwie stacji paliw).

autor: echodnia.eu

W trakcie prowadzenia robót remontowych autobusy linii 3, 7, 11, 13, 23, N1 i N3 będą tymczasowo podjeżdżały na dwa pobliskie stanowiska (przystanki Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy 03 i 05) - w zależności od ich bieżącej dostępności.

MZDiK prosi pasażerów o zwracanie uwagi na kierunki docelowe na wyświetlaczach autobusów linii 11, N1 i N3, które na placu Dworcowym zatrzymują się kursami w obu kierunkach (dwa pojazdy jednej linii mogą w jednym czasie podjechać na ten sam przystanek, ale każdy z nich będzie realizował kurs w stronę innej pętli).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca prowadzenia robót drogowych na placu Dworcowym.

Komentarze naszych czytelników

  • RADOM to PIS +++++

    2022-09-12 12:50:50

    Najlepiej POwywozić POpapraną swołocz z Radomia.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych