Sobota 2 lipca
Jagody, Urbana, Martyniana
RADOM aktualna pogoda

Tego dnia autobusy miejskie pojadą inaczej

dm, MZDiK 2022-06-16 12:53:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w dniu 17 czerwca 2022 roku (piątek po Bożym Ciele) autobusy komunikacji miejskiej w Radomiu będą jeździły według sobotnich rozkładów jazdy. W pozostałe dni długiego weekendu nie będzie dodatkowych zmian.

Sobotnie rozkłady w tym dniu zostaną wprowadzone na podstawie obserwacji z poprzednich lat. W dniach, w których uczniowie i studenci nie mają zajęć, zaś dużo osób pracujących bierze urlopy, frekwencja pasażerów znacznie spada.

W pozostałe dni długiego weekendu autobusy komunikacji miejskiej w Radomiu będą jeździć według następujących rozkładów: w dniu 16 czerwca 2022 roku (czwartek, Boże Ciało) według standardowych rozkładów niedzielnych, w dniu 18 czerwca 2022 roku (sobota) według standardowych rozkładów sobotnich, w dniu 19 czerwca 2022 roku (niedziela) według standardowych rozkładów niedzielnych.

Informacje o utrudnieniach w ruchu lub objazdach dla autobusów komunikacji miejskiej w Radomiu, związanych z przemarszem tradycyjnych ulicznych procesji Bożego Ciała, będą podane w osobnym komunikacie - bezpośrednio przed tym świętem.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych