Czwartek 7 lipca
Estery, Metodego, Kiry
RADOM aktualna pogoda

Śmiertelny wypadek na spokojnym skrzyżowaniu

dm, KWP 2022-03-23 15:20:00

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło dziś przed południem na skrzyżowaniu ul. Energetyków z ul. Nowa Wola Gołębiowska, które zazwyczaj jest spokojne i bezpieczne. Samochód osobowy zderzył się tam z szambiarką. Zginęła 67-letnia kobieta.

Sytuacja miała miejsce po godz. 10:00. - Kierująca pojazdem 67-letnia kobieta, podczas włączania się do ruchu na skrzyżowaniu ulic Energetyków z ulicą Nowa Wola Gołębiowska, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem ciężarowym asenizacyjnym. W wyniku zdarzenia, kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierujący ciężarówką, 47-letni mężczyzna, został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, był trzeźwy - mówił w rozmowie z mediami Kamil Warda z radomskiej policji.

Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, ustalają teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Policja apeluje o ostrożność.

Komentarze naszych czytelników

 • -----

  2022-03-23 17:56:01

  komentarz zablokowany

 • Radomian

  2022-03-23 20:11:37

  A czy ofiarą wypadku była trzeźwa ? Kierowcy ciężarówki się czepiają !!

 • Tutejszy

  2022-03-23 23:23:34

  Tam wiela nowobogackich mieszka i une mają tyle że na czerwonym mogą i z podporządkowanej pierwszeństwo majo. 

 • Giemza

  2022-03-25 11:40:56

  Na tym skrzyżowaniu było już dużo wypadków.Jadacy od Jastrzębi nie widzą co się dzieje na dojeździe od przejazdu  kolejowego bo chaszcze przy zabudowaniu obok drogi zasłaniają widok.Chwila nieuwagi ,szkoda zycia

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych