Poniedziałek 4 lipca
Malwiny, Izabeli, Aureliana
RADOM aktualna pogoda

Selektywna zbiórka odpadów w parkach

dm, UM Radom 2022-03-27 11:53:00

Zestawy koszy umożliwiających segregowanie odpadów zaczęły się pojawiać w radomskich parkach i na skwerach. Zakład Usług Komunalnych ustawił je już w parkach na Michałowie, Południu, Gołębiowie, Obozisku oraz na placu 72 Pułku Piechoty. Do odrębnych koszy można wrzucać szkło, papier, plastik oraz pozostałe odpady. Docelowo takie zestawy staną na każdym terenie zielonym, który znajduje się pod opieką ZUK.

autor: Marcin Kaca/Facebook

Jednocześnie trwa porządkowanie terenów zielonych. Prace rozpoczęły się od grabienia trawników oraz czyszczenia alejek i ławek. Prowadzone są również naprawy elementów małej architektury. Później pracownicy Zakładu Usług Komunalnych przystąpią do pielęgnacji roślin przy parkowych alejkach oraz na rabatach gruntowych.

Komentarze naszych czytelników

  • lucjan.

    2022-03-27 18:37:40

    J+++Ć gRODZKIEGO,TyfUSKa,borysa PUPKĘ i resztę tego antyPOlskiego POlszewskiego ŚCIEKU.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych