Czwartek 7 lipca
Estery, Metodego, Kiry
RADOM aktualna pogoda

Przekroczyła prędkość i próbowała przekupić policjantów

dm, KWP 2022-03-15 08:46:00

21-letnia kierująca audi przekroczyła dozwoloną prędkość o 63 km/h. W trakcie wykonywania czynności przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, kobieta usiłowała im wręczyć łapówkę i nakłonić do odstąpienia od czynności służbowych. Za czyn którego się dopuściła, grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu, policjanci radomskiej drogówki zatrzymali kierującą audi, która na ulicy Warszawskiej w Radomiu przekroczyła dozwoloną prędkość. Ograniczenie w tym miejscu wynosi 50 km/h. Kobieta jechała z prędkością 113 km/h, tym samym przekroczyła prędkość o 63 km/h.

W trakcie kontroli drogowej, kobieta miała zaproponować funkcjonariuszom gotówkę, w zamian za odstąpienie przez nich od czynności służbowych. Mundurowi zatrzymali kobietę, która za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za te przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy.

Decyzją prokuratury, wobec kobiety zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych