Wtorek 27 września
Damiana, Amadeusza, Mirabelli
RADOM aktualna pogoda

Powstanie ścieżka pieszo-rowerowa wzdłuż ulicy Szarych Szeregów

dm, UM Radom 2022-08-09 10:15:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji ogłosił przetarg na budowę ścieżki pieszo-rowerowej po zachodniej stronie ul. Szarych Szeregów. To jeden ze zwycięskich projektów w tegorocznym Budżecie Obywatelskim.

- Nowy ciąg pieszo rowerowy powstanie na odcinku o długości 460 metrów. Będzie biegł od mostu nad Potokiem Północnym do drogi odbarczającej, prowadzącej od skrzyżowania z ulicą Różaną. Podobnie jak po przeciwnej stronie ulicy, gdzie ciąg pieszo-rowerowy powstał już kilka lat temu, tu także planujemy ułożenie nawierzchni z betonu asfaltowego. Droga dla rowerów będzie miała szerokość 2 metrów, a dla pieszych - 1,5 metra - mówi wiceprezydent Mateusz Tyczyński.

Projekt budowy ścieżki pieszo rowerowej wzdłuż ulicy Szarych Szeregów został zgłoszony przez Bractwo Rowerowe. Na oferty w przetargu MZDiK czeka do 19 sierpnia. Zwycięzca będzie miał na wykonanie prac 2 miesiące.

Komentarze naszych czytelników

  • Bez

    2022-08-08 21:54:15

    Sensu 

  • helmut

    2022-08-18 09:12:20

    zasługa kanclerza helmuta kola. osoby oderwanej od rzeczywistości. i żyd na dodatek

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych