Czwartek 30 czerwca
Emilii, Lucyny, Marcjala
RADOM aktualna pogoda

"Poszukiwacze" zatrzymali kolejną osobę. Był kompletnie zaskoczony

dm, KWP 2022-03-21 09:08:00

Sekcja Poszukiwań i Identyfikacji Osób istnieje już 6 lata. Swoją podległością należy do struktury Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. Powołana została do ustalania i zatrzymywania sprawców najpoważniejszych przestępstw ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Jej policjanci zatrzymali w minionym tygodniu kolejnego przestępcę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości.

W ostatnich dniach „poszukiwacze” zatrzymali 44-latka podejrzanego o udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Mężczyzna był poszukiwany od ubiegłego roku przez Sąd Rejonowy w Radomiu. Jak ustalili policjanci, mężczyzna ukrywał się w kilku miejscach, m.in. w domu pod Radomiem.

Kilka dni temu miał poruszać się DK48 na terenie powiatu przysuskiego. Policjanci zatrzymali w Klwowie auto, którym jechał razem z partnerką. 44-latek był kompletnie zaskoczony akcją policjantów. Nie zdążył zareagować. Pojazdem i amstafem, którego przewoził autem zajęła się partnerka poszukiwanego, natomiast on trafił już do aresztu śledczego.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych