Czwartek 30 czerwca
Emilii, Lucyny, Marcjala
RADOM aktualna pogoda

Nabór do szkół podstawowych zakończony

dm, UM Radom 2022-04-11 14:54:00

Zakończyła się rekrutacja do klas I szkół podstawowych na rok szkolny 2022/2023. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do szkoły obwodowej byli przyjmowani z urzędu, natomiast w postępowaniu rekrutacyjnym uczestniczyły dzieci, dla których wybrana szkoła nie jest szkołą obwodową.

W nowym roku szkolnym do I klas szkół podstawowych będzie uczęszczało łącznie 1793 dzieci. Z tego grona do szkół spoza obwodu zostało zakwalifikowanych 429 uczniów. Ich rodzice mają teraz czas do 21 kwietnia, do godz. 15.00, by potwierdzić wolę zapisu dziecka w szkole, do której zostało zakwalifikowane.

Postępowanie uzupełniające doklas I wszkołach podstawowych rozpocznie się 1 czerwca. Tego dnia w systemie rekrutacyjnym zostanie opublikowany wykaz wolnych miejsc.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych