Poniedziałek 4 lipca
Malwiny, Izabeli, Aureliana
RADOM aktualna pogoda

Nabór do przedszkoli. Są jeszcze wolne miejsca

dm, UM Radom 2022-03-31 14:59:00

Kończy się pierwszy etap naboru do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2022/2023. Dziś zostały opublikowane listy dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia. Do 8 kwietnia, do godz. 13:00 rodzice mają czas na potwierdzenie woli zapisu dziecka do placówki, do której zostało zakwalifikowane. Brak potwierdzenia będzie równoznaczny z rezygnacją z miejsca w placówce.

W pierwszym etapie naboru zakwalifikowanych zostało 1944 dzieci. Niezakwalifikowanych jest jeszcze 167 maluchów. Jednocześnie w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych na terenie całego miasta pozostały jeszcze 442 wolne miejsca. To oznacza, że podobnie jak w poprzednich latach, wszyscy rodzice, chcący zapisać dziecko do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole, będą mieli taką możliwość.

Rekrutacja uzupełniająca do placówek, które posiadają wolne miejsca rozpocznie się 9 maja, o godz.10:00 publikacją wykazu wolnych miejsc w systemie rekrutacyjnym, na stronie www.oswiatawradomiu.pl.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych