Piątek 30 września
Honoriusza, Wery, Hieronima
RADOM aktualna pogoda

MZDiK. Zmiany podczas uroczystości w Radomiu

dm, MZDiK 2022-08-13 11:10:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z festynem rodzinnym oraz obchodami Święta Wojska Polskiego, w dniach 14 i 15 sierpnia 2022 roku (niedziela i poniedziałek) będą wprowadzone zmiany w ruchu na odcinku ulicy Mickiewicza oraz na placu Konstytucji 3 Maja.

Odcinek ulicy Mickiewicza od ulicy Sienkiewicza do parkingu przed Galerią Rosa (wzdłuż parku Kościuszki) zostanie zamknięty dla ruchu kołowego od dnia 14 sierpnia od około godziny 22:00 do dnia 15 sierpnia do około godziny 23:00. Z kolei plac Konstytucji 3 Maja będzie zamknięty tylko w dniu 15 sierpnia w godzinach około 11:45-13:50. Warunkowy wjazd zostanie dopuszczony dla mieszkańców posesji przy tych fragmentach dróg oraz dla pojazdów obsługi festynu i uroczystości.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w obu opisanych miejscach, a także o stosowanie się do tymczasowego oznakowania dróg albo do ewentualnych poleceń osób kierujących tam ruchem.

Organizatorem uroczystości jest Jednostka Wojskowa nr 4938 w Radomiu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych