Czwartek 18 sierpnia
Heleny, Bronisława, Ilony
RADOM aktualna pogoda

MZDiK. Zmiany i utrudnienia podczas Święta Policji

dm, MZDiK 2022-07-25 13:44:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z obchodami Święta Policji, w dniu 27 lipca 2022 roku (środa) w godzinach około 7:00-19:00 zostanie zamknięty fragment ulicy Kelles-Krauza. W godzinach około 13:00-13:15 wystąpią utrudnienia związane z przemarszem.

Odcinek ulicy Kelles-Krauza przebiegający przez plac Jagielloński (to znaczy od ulicy Struga do gmachu Teatru Powszechnego) będzie wyłączony z ruchu kołowego z powodu organizacji festynu w ramach wojewódzkich obchodów Święta Policji. Zalecane objazdy w kierunku wschodnim będą w tym czasie przebiegały ulicami Kelles-Krauza, Struga, Pileckiego i Kelles-Krauza, natomiast w kierunku zachodnim ulicami Kelles-Krauza, Staszica, Kilińskiego i Focha do placu Jagiellońskiego.

W ramach tych uroczystości w godzinach około 13:00-13:15 odbędzie się też przemarsz: z placu Konstytucji 3 Maja (sprzed kościoła garnizonowego) przez ulicę Focha do placu Jagiellońskiego (przy teatrze). Może on spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu oraz ewentualne opóźnienia w kursowaniu autobusów linii 19.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca imprezy oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania dróg bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez organizatorów.

Komentarze naszych czytelników

  • MObilizacja

    2022-07-26 09:28:58

    Całe szczęście w nieszczęściu że Mariusz z Jarosławem marszu nie  odbędzie i do Miasta nie przybędzie. Musieli by zamknąć cale śródmieście. Za utrudnienia nikt nie przeprasza. 

  • Prosimy Was Panie

    2022-07-26 09:53:18

    Uprasza się MZDiK aby po imprezie wyegzekwował od policyjnych polewaczek zmycia wodą święconą place i ulice. Bóg zapłać 

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych