Czwartek 18 sierpnia
Heleny, Bronisława, Ilony
RADOM aktualna pogoda

MZDiK. Zmiana przystankowa przy ulicy Okulickiego

dm, MZDiK 2022-07-23 11:14:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z pracami ziemnymi w zatoce, od dnia 25 lipca 2022 roku (poniedziałek) od godziny 9:00 zmieni się lokalizacja przystanku Okulickiego / Przeskok 05 (w kierunku Limanowskiego). Zastępczy słupek stanie około 50 metrów dalej.

W zatoce przystankowej będą prowadzone wykopy. Z tego powodu autobusy komunikacji miejskiej linii 5, 6, 8, 10 i 25 jadące w stronę centrum Radomia będą zatrzymywały się przy tymczasowym słupku przystankowym - około 50 metrów dalej (patrząc w stronę skrzyżowania z ulicą Główną), naprzeciwko siedziby centrum medycznego.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulicy lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Inwestorem robót prowadzonych na ulicy Okulickiego są Wodociągi Miejskie w Radomiu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych