Czwartek 7 lipca
Estery, Metodego, Kiry
RADOM aktualna pogoda

Likwidują łóżka covidowe w szpitalu na Józefowie

dm, radioradom.pl 2022-03-16 16:01:00

Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję o redukowaniu infrastruktury szpitalnej przeznaczonej do walki z COVID-19.

Według informacji z resortu zdrowia, obłożenie łóżek wzrasta o wiele wolniej niż tempo wzrostu zakażeń w ostatnich tygodniach. Pozwala to urzędnikom na podjęcie decyzji o zmniejszeniu ich liczby. Proces likwidacji łóżek covidowych w szpitalu na radomskim Józefowie ma potrwać do 31 marca. 

- Do końca marca będą funkcjonować łącznie 34 łóżka covidowe oraz 5 łóżek dla podejrzanych o zakażenie koronawirusem - mówi w rozmowie z Radiem Radom Karolina Gajewska, rzeczniczka Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego.

Od 1 kwietnia w szpitalu na Józefowie nie będzie łóżek dla osób z COVID-19.

Komentarze naszych czytelników

  • RADOM to PIS.

    2022-03-17 17:37:29

    Zlikwidować  ZDradzieckich,czerwonych POlszewskich POrchów z Brukseli.Z TyfUSKiem (PO Kaszubsku PIES) ze Smoleńska na czele.PO-dożynać watahę.

  • radomianka

    2022-03-25 07:52:34

    RADOM to PIS - kup sobie człowieku lalkę w sexshopie i się wyżyj, a nie rób tego pod każdym artykułem. Nie chce się tego czytać. wszędzie to samo. Jakaś mania prześladowcza? 

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych