Czwartek 18 sierpnia
Heleny, Bronisława, Ilony
RADOM aktualna pogoda

Kolejne zmiany w ruchu na ulicy Zbrowskiego

dm, MZDiK 2022-07-27 16:39:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z następnym etapem robót spółki Wodociągi Miejskie, od dnia 26 lipca 2022 roku (wtorek) do odwołania zostanie zamknięte dla ruchu kołowego skrzyżowanie ulic Zbrowskiego, Katowickiej oraz Wodnej. Obowiązują tam objazdy.

Zamknięcie skrzyżowania dla pojazdów ma związek z kolejnymi robotami ziemnymi prowadzonymi w ciągu ulicy Zbrowskiego. Nie będzie można przejechać przez nie w żadnej relacji. Wciąż jest także nieprzejezdny fragment pomiędzy ulicami Katowicką a Struga. Oznakowane objazdy nadal przebiegają w obydwu kierunkach ulicami Struga, Szklaną i Kolberga (korekta dotychczasowej trasy) albo Struga, 25 Czerwca oraz Żeromskiego (bez zmiany od 15 kwietnia).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulicy lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Inwestorem robót prowadzonych na ulicy Zbrowskiego są Wodociągi Miejskie w Radomiu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych