Sobota 26 listopada
Delfiny, Lechosława, Konrada
RADOM aktualna pogoda

Boisko przy Elektroniku z dofinansowaniem

dm, UM Radom 2022-05-31 18:27:00

Samorząd Województwa Mazowieckiego dofinansuje budowę nowego, wielofunkcyjnego boiska wraz z bieżnią przy Zespole Szkół Elektronicznych. Miasto otrzyma na ten cel 270 tysięcy złotych. Pieniądze pochodzą z programu „Mazowsze dla sportu 2022”. 

- Bardzo się cieszę, że kolejne dofinansowanie na cele inwestycyjne, cele sportowe, trafi do naszego miasta. Boisko przy Elektroniku będzie bardzo fajnym, funkcjonalnym obiektem, który będzie służył dzieciom i młodzieży - mówi Mateusz Tyczyński, zastępca prezydenta Radomia.

Prace przy budowie boiska przy Elektroniku już trwają. To inwestycja realizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego. Będzie ono miało wymiary 24x44 m i poliuretanową nawierzchnię. Powstanie też trzytorowa bieżnia, zakończona skocznią do skoku w dal. Wykonawca ma też za zadanie zamontować oświetlenie, wyposażyć boisko w niezbędny sprzęt i zagospodarować teren wokół. 

Prace wykonuje firma KB VOYAGER z Radomia. Całkowity koszt inwestycji wynosi nieco ponad 948 tys. zł.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych