Piątek 29 marca
Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Wysoka porażka Radomiaka z Zagłębiem

dm, radomiak.pl 2022-05-06 19:49:00

W meczu 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy piłkarze Radomiaka przegrali 1:6 z Zagłębiem Lubin.

Radomiak Radom - Zagłębie Lubin 1:6 (0:3)
Karol Angielski 60 (k) - Filip Starzyński 20, 63, Kacper Chodyna 22, 37, Mateusz Bartolewski 85, Tomasz Pieńko 90

Radomiak: 1. Filip Majchrowicz - 22. Tiago Matos, 29. Raphael Rossi, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz - 9. Leândro (46, 97. Dominik Sokół), 35. Daniel Łukasik, 23. Filipe Nascimento (62, 99. Mario Rondón), 2. Thabo Cele (68, 90. Jakub Nowakowski), 20. Luís Machado (46, 7. Abraham Marcus) - 13. Maurides (46, 19. Karol Angielski).

Zagłębie: 89. Kacper Bieszczad - 2. Bartosz Kopacz, 5. Aleks Ławniczak, 3. Saša Balić, 77. Mateusz Bartolewski - 26. Kacper Chodyna (89, 20. Rafał Adamski), 99. Łukasz Łakomy, 8. Łukasz Poręba, 18. Filip Starzyński (89, 21. Tomasz Pieńko), 9. Erik Daniel (82, 29. Cheikhou Dieng) - 17. Patryk Szysz (66, 15. Martin Doležal).

Żółte kartki: Raphael Rossi, Sokół - Balić.

Sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Widzów: 2951.

W następnej kolejce radomianie zagrają przed własną publicznością z Wisłą Kraków. Spotkanie odbędzie się w niedzielę (15 maja) o godz. 17:30.

Zapis tekstowej relacji na żywo - TUTAJ.

• Luk

2022-05-06 20:16:36

Lewandowski out niech *****

• prokurator społeczny

2022-05-06 20:25:34

Panie Ludwińska i Rusek pilnujcie sprawy radnego Kotwickiego. Recydywista który miał dwa razy zabrane prawo jazdy za nadmierną prędkość ma mieć warunkowo umorzone postępowanie w sprawie gdzie nieomal nie zabił dzieci prawidłowo przechodzących przez oznakowane przejście dla pieszych. Warto również sprawdzić czy radny kiedy zabrano mu prawo jazdy za przekraczanie prędkości jeździł dalej do pracy w Kozienicach samochodem służbowym czy też miał wykupiony bilet na autobus do Kozienic?

• PO to dno

2022-05-06 20:57:48

Witkowski położył cały sport w Radomiu

• PO zrobiło z Radomia wiochę

2022-05-06 21:36:39

Frekwencja 2950 widzów to żenada w mieście. Na okręgówkę w latach 60tych przychodziło na Struga więcej.

• zie(L)oniutki

2022-05-06 22:09:18

Radomiak potrzebuje stadionu na 15.000 ludzi, bo na każdym meczu w Ekstraklasie będzie komplet. A nie, zaraz... Gdzie byli dzisiaj ci wszyscy sezonowcy i dlaczego w 2 połowie nie było nawet młynu? Czyżby "wierność" się wyczerpała? Tylko nie piszcie nic o żadnych protestach, bo to śmieszne i żałosne.

• Dno i kupa mułu

2022-05-06 22:15:17

To było żenujące ta gra wyglądała jakby drużyna sie zes..ła na rzadko a potem wyrzygała na kibiców którzy nie mogąc znieść takiego upokorzenia w końcu zapłacili o 50 zł za dużo oglądając defekację na boisku, opuścili trybuny Niestety najstarsi Radomianie nie pamiętają takiego łomotu

• Żadnych dodatkowych stadionów.

2022-05-06 23:03:48

Kombinacje się zaczęły.

• Wszystkie PrOstaty to jedna rodzina.

2022-05-06 23:29:13

PrOletariusze (SWOŁOCZ) wszystkich POwiatów wy P O lać.

• Kibic

2022-05-07 09:08:10

Dziękujemy ci Lewy za ten mecz. Proponuje wracać z powrotem do W-wy.

• Kurnik w Radomiu

2022-05-07 09:20:46

Jak się lekceważy kibiców i robi z nich durniów to oni to widzą w odróżnieniu od Radomian głosujących na osobników typu Frysztak, Witkowski czy Ruszczyk. A budowę stadionu lepiej jest już dzisiaj przerwać bo PO zamierza nam robić grzędy a nie trybuny

• Wina

2022-05-07 09:37:20

Przez pierwszą połowę grali jak by byli po połówce. A drugą połowę to już po dwóch.  PiS to Pijaństwo i Sport.  Prezes i Sędzia.  Podlewski z trybun skandował Ojciec prać , ojciec prać a oni przestali grać. Poczym udali się do szatni brudne pieniądze z PiSu prać. Przyjedzie Tusk do Radomia to charatnie ten PiS w gałę.

• Wina Tuska

2022-05-07 09:37:31

• Wina Tuska , Frysztaka

2022-05-07 09:37:45

• Wina Tuska , Frysztaka i Witkowskiego

2022-05-07 09:38:04

• Wina Tuska , Frysztaka i Witkowskiego !

2022-05-07 09:38:34

• Wina Tuska , Frysztaka i Witkowskiego ?